Python programátor/ka Sklik.cz
Seznam.cz, a.s.
Praha
před 51 dny

Co řešíme

Reklama je jedna ze základních věcí, které mohou roztočit ekonomiku. Abychom mohli vydávat relevantní reklamu, anebo pomáhat vydělávat zobrazením bannerů a textových inzerátů externím webům, potřebujeme rychlé moderní frontendy : webovky, RPC a RESTove servery, mocný databázový systém, který nám ukládá velké objemy dat.

A hlavně nástroje, které umožňují rychlé nasazení nových verzí s jistotou, že se všechno povede. Kromě toho běžně potřebujeme zlepšovat existující technologie, obnovovat starší komponenty, a to celé umíme dělat bez provozní pauzy a nepřetržitě pro produkt.

Koho hledáme

Hledáme web programátora nebo programátorku, který / á již umí Python, nebo má zkušenosti s PHP, Ruby nebo Go a rád / a zkusí něco nového.

Výhodou jsou praktické zkušenosti s vývojem webových aplikací (Flask a další webové frameworky) a API serverů (RPC, REST apod.

Spolu s námi budete řešit kontejnerizace frontendových komponent (Docker, Kubernetes), jejich testování a prověřování (pomocí GitLab CI) s následujícím rychlým dodáním do provozu (CD).

A jestli ještě neumíte asynchronní Python, tak vás s tím rádi seznámíme. Navíc dostanete možnost pracovat s multimaster Percona clusterem, MongoDB, Impala a dalšími druhy NoSQL datábáze.

Aleksey Rembish

Vedoucí týmu vývoje pro Sklik.czAlex v Seznamu působí jako Python / DevOps specialista na Sklik. Vede tým developerů, kteří rozvíjí naše Python komponenty, řeší kontejnerizaci a průběžnou integraci.

Přátelské prostředí

Neformální atmosféra, teambuildingy, firemní akce. Jsme pet friendly a máme fitko i lezeckou stěnu.

Výhody

Týden dovolené navíc, stravenky, Cafeterie, firemní školka nebo třeba příspěvek na hlídání dětí.

Technologie

Moderně vybavené pracoviště. Mac, Windows, Linux. Všechno máme.

Vzdělání a rozvoj

Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji. Jazykové kurzy. Interní vzdělávání a účast na konferencích.

Pracovní doba

Jste spíš ranní ptáčata, nebo sovy? Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost