ENERGETIK/TECHNIK
AC Jobs
Bruntál
před 4 dny

Umíte zajistit provoz a dodávku tepla ve svém podniku? Chcete pracovat pro špičku ve svém oboru? Významný evropský výrobce obalových materiálů hledá : ENERGETIK / TECHNIK

Pracovní náplň

  • odpovědnost za provoz a dodávku tepla ve společnosti
  • regulace provozu předávacích stanic tepla, nízkotlakých plynových kotelen
  • odpovědnost za provoz a obsluhu zařízení kompresorových stanic a rozvodů stlačeného vzduchu
  • vede tým cca 20 zámečníků energetiky
  • Co požadujeme?

  • SŠ technického směru (strojní)
  • zkušenost s obsluhou, údržbou, opravou plynových zařízení, parních a plynových kotlů, tlakových nádob
  • znalost předpisů a norem v oblasti výroby a dodávky tepla, stlačeného vzduchu, tlakových a plynových zařízení a energetických rozvodů
  • zkušenost s vedením lidí vítána
  • znalost s programem SAP R / 3
  • znalost angličtiny výhodou
  • Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • pravidelné bonusy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • závodní stravování
  • odměna za odpracovanou dobu
  • samozřejmostí notebook, mobilní telefon
  • místo výkonu práce : Bruntálsko
  • Požádat