Samostatní konstruktéři - projektanti
Aurora Engineering s.r.o.
Praha-Nusle, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt osobně Po až Čt 9.00 až 15.00tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářPožadavky : - VŠ, SŠ vzdělání technického směru v oblasti želez.

a kolejové techniky- znalost modelování ve 3D CAD výhodou - Solid Works,Inventor, (Solid Edge, NX) - znalost ruských norem ESKD, týkajících se ruské konstrukční dokumentace- praxe v samostatné konstrukční činnosti vítána - jazykové znalosti vítány (ruština, angličtina)- schopnost vedení projektuNáplň práce : - vývoj a návrh konstrukcí širokého sortimentu železničních strojů pro stavbu a údržbu železničních tratí, tvorba 3D modelů, výkresové dokumentace dle ESKD, návrhové výpočty- outsourcing pro naše partnerské společnosti

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost