Pracovníci v sociálních službách v NZDM (kontaktní pracovníci)
Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Vsetín, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH V NZDM (KONTAKTNÍ PRACOVNÍCI)Nástup možný ihnedPOŽADUJEME : Hledáme pracovnici / pracovníka, který má rád "adrenalin", nebojí se výzev a změn, který má dobré komunikační dovednosti, je týmový hráč, je flexibilní, je spolehlivý, zodpovědný a dobře zvládá stresové situace.

Zkušenosti s prací s dětmi a mládeží výhodou.Dále požadujeme čistý trestní rejstřík a řidičský průkaz.NÁPLŇ PRÁCE : Naplň práce : sociální práce s dětmi a mládeží, poradenství, volnočasové aktivity s klienty zařízení, vedení dokumentace sociální práce.

Jde o práci velmi pestrou, nestereotypní, s velkým prostorem pro kreativitu a rozvoj. Možnost i částečného úvazku. Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

PRVNÍ KONTAKT : Telefonicky paní Mgr. Marta Doubravová, tel. : použijte odpovědní formulář, emailem : použijte odpovědní formulářOv. : 16.6.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost