ELEKTRO INŽENÝR / KONCEPCE a KONTROLA modernizace ve vlastních provozech
Stimul - personální poradenství
Praha-Krč
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

O společnosti Pro mezinárodní firmu, která má část svých provozů v energeticko - technologické oblasti v ČR, pro dohled na modernizaci, investice pro zvýšení spolehlivosti a kapacity vlastních technických provozů, pro pozici s odpovědností technickému řediteli, obsazujeme pro dlouhodobou interní spolupráci pozici : ELEKTRO INŽENÝR / KONCEPCE a KONTROLA modernizace ve vlastních provozech Náplň práce Pozice bude mít několik hlavních typů činností a zahrnuje práci v centrále Praha a příležitostné cesty do několika míst vlastních technologických uzlů firmy.

Klíčová bude práce v dohledu na úplnost projektové dokumentace, kompletování od různých zdrojů - dodavatele inženýringu, vlastní připomínky a požadavky z role investora.

Důležitými dále budou : návrh konceptu pro technická zařízení - především měření a regulace, způsoby regulace pro pohyb média ve vlastní rozvodné soustavě komentování projektu, návrhů a jejich úprav - spolupráce s více stranami - vlastní technický provoz, dodavatel inženýringu, zohlednění legislativních předpisů pro obor firmy sledování a komentování souladu / nesouladu k technickým normám - zejména pohled elektro, případně strojařský, či stavební legislativy jste součástí autorského dozoru, dohledu investoraPožadujeme : - SŠ / VŠ vzdělání - optimálně elektro - zkušenost projektování pro oblast elektro - soustavy zdrojů, MaR, rozpočtování řešení a jejich částí apod.

 • znalost zákonů a norem pro výstavbu větších investic, souvislosti ke stavebnímu zákonu apod. - praxe v úkonech výkaz / výměr - PC znalost - schopnost práce s dokumentací AutoCAD - jazykové vybavení - výhodou Nabízíme : Nabízíme zázemí stabilní firmy, klíčové postavení v oboru průmysl, energetika.
 • Obor, který bude vždy v provozu, je klíčový pro chod celkového průmyslu v Evropě. Řešíme pozici ve firmě pro interní specializovaný technický a projektový tým.

  Systém benefitů zahrnuje např. penzijní pojištění, zohlednění důležitých rodinných situací apod. Klíčové je další odborné vzdělávání.

  Vzdělání : vysokoškolské, vyšší odborné, bakalářské, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost