Cybersecurity specialist(k)a
Člověk v tísni, o.p.s.
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Šafaříkova č.p. 635 / 24, Vinohrady, 120 00 Praha 2KONTAKT : Kociánová Eliška, e-mail : kariera clovekvtisni.

czCo bude náplní Vaší práce? " Implementování strategie, budování a rozvoj systému řízení bezpečnosti informací v organizaci.

Identifikace a hodnocení rizik v oblasti bezpečnosti informací, příprava návrhů jejich zvládání. " Definice bezpečnostních standardů a tvorba interních předpisů.

Příprava a vedení školení bezpečnosti informací pro zaměstnance. " Rešerše a výběr dostupných bezpečnostních technologií a řízení jejich zavádění v?

prostředí organizace. " Průběžný monitoring stavu informační bezpečnosti, zranitelností a vnějších rizik. " Správa bezpečnostních oprávnění.

Vyhodnocování kybernetických bezpečnostních událostí a účast v týmu pro zvládání kybernetických bezpečnostních incidentů.

Komunikace s dodavateli bezpečnostních řešení a technologií IT služeb. " Vyhodnocování dopadů zvažovaných bezpečnostních opatření na chod organizace.

Jak si Vás představujeme? " Máte široký přehled v IT a alespoň 1 rok praxe v informační bezpečnosti. " SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru.

Praktická znalost nejpoužívanějších bezpečnostních standardů a metodik výhodou. " Komunikujete plynně v češtině a v?angličtině na základní úrovni.

Dokážete pracovat velice samostatně, spolehlivě a pečlivě a nedělá vám problém svými znalostmi a zkušenostmi občas pomoci kolegům.

Znalosti v?oblasti správy systémů (Windows i Unix) a sítí výhodou. " Zkušenost s penetračním testováním výhodou. Co za to?

Nástupní plat 40.000,- až 45.000,- hrubého / měsíc, dle Vašich předchozích zkušeností. " Nárok na 25 dnů dovolené. " Různorodá práce, velká míra autonomie, možnost dostat se k široké škále oblastí a nástrojů.

Možnost výjezdu na zahraniční misi. " Flexibilní pracovní doba a možnost pracovat částečně z domova. " Neformální a otevřené pracovní prostředí.

Dětský klub ("školka") pro předškolní děti zaměstnanců. " Práce pro organizaci se smysluplnými cíli. Zaujala Vás naše nabídka?

Pokud ano, pošlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím tohoto formuláře : https : / / apply.workable.

com / people-in-need-2 / j / 180727ADE2 / apply / Zaměstnanecké výhody : Dětský klub (pro děti 2 až 6 let), 25 dnů dovolené.Těšíme se na Vaše reakce!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost