Zdravotnický záchranář
Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy
Praha, Czech Republic
před 19 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce

Poskytování přednemocniční neodkladné péče ve výjezdových skupinách bez odborného dohledu v souladu s platnou legislativou, provádění zdravotnické části záchranných a likvidačních prací při mimořádných událostech s hromadným postižením osob v rámci IZS.

Obsluha a řízení všech kategorií vozidel ZZS v rozsahu svého řidičského oprávnění, plnění zákonné povinnosti celoživotního vzdělávání v souladu s rozvojem oboru a nejnovějšími vědeckými poznatky.

Nabízíme

Zajímavou a náročnou práci ve výjezdových skupinách RZP,

platové zařazení dle nařízení vlády č. 603 / 2020 Sb. v platném znění,

práce v nepřetržitém provozu.

Požadujeme

Odbornou způsobilost k výkonu povolání zdravotnického záchranáře nebo VŠ / VŠ-bak. / VOŠ vzdělání,

odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry specializovanou způsobilost v oboru sestra pro intenzivní péči a praxi ve výjezdové skupině ZZS nejméně v rozsahu alespoň poloviny týdenní pracovní doby po dobu 5 let v posledních 6 letech (dle zákona č.

96 / 2004 Sb., 18, odst. 2) nebo certifikovaný kurz Ošetřovatelská péče o pacienta v přednemocniční neodkladné péči a operační řízení přednemocniční neodkladné péče , u absolventů oboru zdravotnický záchranář po roce 2018 roční praxi na urgentním příjmu nebo na jednotce intenzivní péče,

řidičské oprávnění skup C1 a praxe v řízení výhodou, v případě přijetí do pracovního poměru nutnost doplnění ŘP sk. C1 do jednoho roku od nástupu, znalost místopisu Prahy,

komunikační schopnosti a schopnost týmové práce, přesnost, pečlivost, spolehlivost.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost