Operátor lakovací linky
EUROINDUSTRY service s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel. : 607 093 721, e-mail : kocurovas vanek-ostrava.czSpolečnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme operátory / operátorky lakovací linky.

Požadavky : - ZŠ, SOU, - schopnost manuální práce, - chuť se učit novým věcem,- docházka.Nabízíme : - zaškolení na pracovní pozici, - možnost profesního růstu,- přesčasy po domluvě, příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce.

Náplň práce : - kontrola počtu kusů dílů,- čištění a odmašťování ploch před lakováním, - maskování dílů, krytí závitů, navěšování dílů na pojízdný dopravník, - svěšování dílů z pojízdného dopravníku, odmaskování, sundání krycích komponentů, - uložení zboží na paletu.

Mzda min. 106,50 Kč / hod.Nástup ihned

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost