SKLADOVÝ NÁKUPČÍ
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Třebíč
před 1 dnem
source : Hitprace

Toužíte po akční práci, kde využijete technické znalosti a komunikační dovednosti? Domluvíte se anglicky a jste aktivní řidič?

Paráda, pak Vás čeká různorodá náplň, fajn kolektiv a příležitost k profesnímu rozvoji.CO BUDETE DĚLAT?Zodpovídat a starat se o sklad náhradních dílůNakupovat náhradní díly a materiál pro technické odděleníÚčastnit se výběrových řízení na nové výrobní zařízeníJednat s dodavateli a servisními firmamiNavrhovat zlepšování současného systémuCO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

Nástupní mzda od 30 000 KčJeden plat ročně navícMěsíční odměny, výkonnostní odměnyPracovní úvazek 40h / týdenStravenky / závodní stravováníSlevy na firemní produktyMísto výkonu práce : region TřebíčPokud Vás práce zaujala, tak mi pošlete životopis a já s Vámi proberu detaily!

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost