PRODAVAČ/KA
ZAPO Lanškroun s.r.o.
Lanškroun, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ZAPO Lanškroun s.r.o. .

Prodavači ostatního zboží v prodejnách :

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Školní č.p. 129, Lanškroun-Vnitřní Město, 563 01 Lanškroun

POŽADUJEME :

  • min. střední odborné s výučním listem
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost, důslednost, pečlivost a odpovědný přístup
  • samostatnost a aktivní přístup
  • loajalitu a pozitivní přístup k práci
  • čistý trestní rejstřík
  • znalost práce na PC
  • dobrý zdravotní stav
  • ODPOVĚDNOST :

  • informování nadřízeného o chodu úseku
  • tvorba všech potřebných dokladů
  • pokladna - finanční obnos; tvorba, archivace všech potřebných dokladů
  • průběžná inventarizace skladových položek
  • NABÍZÍME :

  • hlavní pracovní poměr
  • platové ohodnocení závislé na plnění svých povinností
  • mimořádné odměny za dlouhodobě dobré výsledky
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní či penzijní pojištění
  • PRACOVNÍ NÁPLŇ :

  • zajištění přípravy a úpravy zboží k prodeji
  • práce u pokladny a s hotovostí
  • prodej zboží na provozovně, pultový prodej
  • příjem zboží a zajištění kontroly při přejímce
  • udržování a posilování kontaktů se zákazníky
  • poskytování efektivních služeb zákazníkům, vyřizování dotazů a stížností
  • poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi
  • přejímka, kontrola, skladování, ošetřování a dohlížení na zboží
  • inventarizace a pomoc při identifikaci a plánování požadavků na nákup zboží
  • řešení reklamací
  • zajištění průběžné kontroly naskladněných položek
  • veškeré činnosti vykonává v souladu s BOZP a PO
  • Pokud splňujete výše uvedené podmínky a máte zájem o námi nabízené pracovní místo, zašlete nám prosím svůj životopis na email uvedený v kontaktech.

    Pokud máte jakékoli dotazy, zasílejte je taktéž na níže uvedený email.

    Výběrové řízení je více-kolové. V prvním kole dochází k výběru potenciálních kandidátů pouze na základě zaslaného životopisu.

    Vybraní kandidáti budou posléze osloveni pro účast na osobní schůzce. V případě většího počtu silných kandidátů bude realizováno více kol pohovorů.

    Společnost si vyhrazuje právo nevybrat žádného kandidáta příp. výběrové řízení kdykoli zrušit.

    PRVNÍ KONTAKT POUZE E-MAILEM : životopisy zasílejte na email prace amma.cz

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)