obchodní zástupce/zástupkyně
MEVA-TEC s.r.o.
Roudnice nad Labem
před 2 dny
source : Hitprace

Hledáme uchazeče se zkušenostmi obchodního zástupce, který se nebojí cestování po ČR. Jedná se o prodej velkoobjemových kontejnerů pro města, obce, technické služby Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.

Mzda od 25 000,-Kč / mě do 30.000,- Kč dle zkušeností a praxe. Po zapracování při splnění prémiových ukazatelů až 40.000,-Kč.

Popis činnnosti : " převážně práce v terénu" aktivní vyhledávání potencionálních zákazníků + péče o stávající " vytváření cenových nabídek, zpracování objednávek, fakturace, archivace dokumentů " účast na prezentačních akcích (veletrhy a výstavy) " aktivní spolupráce na tvorbě marketingové strategie firmy, pravidelný reporting včetně aktualizace situace na trhu.

Požadujeme : " minimálně SŠ vzdělání technického zaměření" praxe v obchodní oblasti výhodou " ŘP skupiny "B"" klademe důraz na velmi dobré vystupování, dobré komunikační dovednosti, spolehlivost a důslednostNabízíme : Perspektivní práci ve stabilní firmě, motivující mzdové ohodnocení, jazykové kurzy, čtvrtletní prémie, hrazené stravování, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích, poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance.

Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou, další možnost karierního růstu a vzdělávání v obchodních dovednostech.

Zaměstnanecké výhody : stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na ŽP, bezúročné půjčky, firemní akce.První kontakt : -od 1.

9.2020 telefonicky, e-mailem či osobně na personálním útvaru Na Urbance 632, Roudnice n. L.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost