Software Engineer pro automotive společnost
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Česká Lípa, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Baví vás programovat v jazyku R rádi nastavujete parametry máte zkušenosti s IT a baví vás komunikovat? Pak jste na správném místě!Co od vás očekáváme?

VŠ technického směru v oboru mechatronika informatika nebo elektrotechnika je nezbytností Vaše úroveň angličtiny by měla být na takové úrovni abyste se každý den byli schopni domluvit Rozumíte elektrotechnické výkresové dokumentaci a máte elektrotechnické znalosti Osobnost se statistickým přístupem která má chuť se posouvat a využívat ke své práci nástroje pro zlepšováníCo u nás budete dělat?

Nastavovat kamerový systém (Camera / Vision system adj). Programovat v jazyce R. Zavádět ICT systémem. Komunikovat změny s managementem.

Co Vám za práci nabídneme? Atraktivní finanční hodnocení. Odborné vzdělávání. Příspěvek na dortík či kávu Zdravotní péče a rehabilitace.

Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění. Příspěvek na stravování. Výhodnější volání přes Vodafone. Akce pro zaměstnance.

Odměny za pracovní výročí. Roční bonus za splnění cílů.Vzdělání : VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost