Kalkulant/ka střešních krytin
SATJAM, s. r. o.
Ostrava, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro SATJAM, s. r. o. .

Pracovníci kalkulací, cen a nákladů :

Pracoviště : Michalská 1032 / 21, Slezská Ostrava

1. kontakt tel. : 605 249 129, e-mail : katerina.sorokinova satjam.cz

Náplň práce :

  • osobní a telefonická komunikace se zákazníky, tvorba kladečských plánů,
  • tvorba cenových nabídek na základě projektové dokumentace, technické poradenství zákazníkům
  • spolupráce s obchodními zástupci.
  • Požadujeme :

  • středoškolské vzdělání stavebního směru
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • komunikační a organizační schopnosti na dobré úrovni
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • samostatnost, zodpovědnost, loajálnost
  • znalost práce na PC - MS Office, Internet,
  • Nabízíme :

  • zázemí zavedené společnosti s dvacetiletou tradicí
  • perspektivní a samostatnou práci
  • odborné zaškolení a osobnostní rozvoj
  • dobré finanční ohodnocení,
  • odpovídající technické zázemí
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
  • Hrubá mzda : 19 000 Kč, po zapracování možnost navýšení

    Vyžadované vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)