Software Engineer, Cloud-At-Scale and Backend
Pure Storage Czech Republic s.r.o.
Praha-Nové Město, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO URČENÉ PRO OZP NA VOZÍKU!!!MÍSTO VÝKONU : Klimentská č.p. 1216 / 46, Nové Město, 110 00 Praha 1KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : p.

NĚMEC, e-mail : použijte odpovědní formulářZkušenost s navrhováním, implementováním a testováním různých produktových komponentů / Experience designing, implementing and testing various product components3 a více let zkušenost s některým z následujících jazyků : Java, Python C#, nebo Go / 3+ years in any of the following programming languages, Java, C#, Python or GoZkušenosti s vytvářením vysoce škálovatelných cloudových služeb a webových aplikací / Experience with building highly scalable cloud services and web scale appsPerfektní znalost anglického jazyka / Fluently English

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost