JAVA PROGRAMÁTOR
Grafton Recruitment
Zlín
před 3 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Jedná se o práci v týmu, který má na starosti realizaci backendových služeb pro integraci s výrobními zařízeními a okolními systémy.

týmu i samostatně budete vyvíjet a udržovat aplikace na platformě Java, a to například : - aplikace pro zpracování dat z výroby,- aplikace pro správu dat pro podporu výroby,- aplikace pro zlepšování kvality výroby nebo- aplikace pro koncové uživatele.

BENEFITY :

 • zajímavá práce v hi-tech IT společnosti s nejnovějšími technologiemi- nadstandardní finanční ohodnocení s potenciálem růstu- odborné a jazykové vzdělávání- firemní benefity (bonusy, notebook, pohyblivá pracovní doba, stravenky, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce)- pohyblivá pracovní dobaVýběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.
 • POŽADAVKY :

 • zkušenost s vývojem v prostředí Java- znalost SQL, relačních databází- komunikativní úroveň anglického jazyka
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost