KUCHAŘ/KA
Olympic Palace s.r.o.
Karlovy Vary, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt : telefonicky 8-16 hod, e-mailemPožadujeme : Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, časovou flexibilitu, základní znalost RJ (alespoň hovorově), AJ vítána.

Doplňujeme náš tým o šikovné lidi a nabízíme stabilní prostředí v novém hotelu v centru KV. Hledáme zaměstnance se zkušenostmi z hotelového provozu, kteří chtějí pracovat.

Možnost proškolení.Nabízíme tyto benefity : Stravování po 3 měsících zdarma, příplatky soboty, neděle, svátky, prémie dle výkonu.

Zaměstnanecké výhody : Stravování po 3 měsících zdarma, příplatky So, Ne, Svátky, prémie dle výkonu, příspěvek na penzijní pojištění.

Po 6 měsících : příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na mimopracovní aktivity, bonusy využívající Flexi Pasy, po roce možnost dalších benefitů.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost