Zedník
TELTO PT s.r.o.
Prachatice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Poznámka k volnému místu : Popis : Společnost TELTO PT s.r.o.

je zavedenou stavební společností, která se specializuje na dodávky základových desek s působností téměř po celých Čechách.

Hledáme do svého týmu vhodného uchazeče na pracovní pozici zedník, stavební dělník (montážník, betonář).

Náplň práce : - stavební práce spojené s dodávkou základových desek (betonářské práce, zdění šalovacích tvárnic, montáže kanalizace, izolatérské práce, železářské práce, apod.

Požadujeme : - minimálně vyučení - chuť pracovat a ochotu učit se novým věcem - manuální zručnost, fyzickou zdatnost - zkušenosti -

praxe ve stavebnictví výhodou, ale není podmínkou, práce vhodná i pro fyzicky zdatného absolventa střední školy, kterému nevadí manuální práce v terénu -

spolehlivost - čistý trestní rejstřík - řidičské oprávnění skupiny B vítáno (C výhoda) - časovou flexibilitu a ochotu cestovat -

dobrý zdravotní stav Nabízíme : - stabilní práci v příjemném kolektivu v zavedené seriózní společnosti - odpovídající finanční ohodnocení dle pracovních výsledků -

cestovní náhrady (diety v průměrné výši 3.000,- Kč / měsíc) Kontaktní osoba : Ing.

Slavomil Novotný, schůzka po předchozí tel.

domluvě, telefonovat v době 8 : 00-18 : 00 hod na tel.

724 233 643