mechanik/mechanička-elektronik/elektronička pro automatické řízení, údržbář/údržbářka, elektrikář/elektrikářka
SCHULTE malířské válečky a plastik spol. s r.o.
Litoměřice, Štětí
před 1 dnem
source : Hitprace

požadujeme : činnosti dle vyhlášky 50 / 78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle 6 vyhl. 50 / 78 Sb. Pracovní poměr nejdříve na dobu určitou -1rok, poté doba neurčitá.

Vzdělání eletrotechnického směru, praxe v oboru na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 5 let výhodou, vyhl.50 / 78 Sb.

6 podmínkou, svářecí průkaz výhodou, zkušenosti se samostatnými opravami výrobních zařízení, znalost mechaniky, pneumatiky, hydrauliky a senzoriky výhodou, orientace v elektrotechnické dokumentaci - čtení elektroschémat, znalost MS Office, ŘP sk.

B, požadujeme velmi zodpovědný a loajální přístup, časovou flexibilitu, ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, případně ve flexibilní pracovní době, schopnost samostatné práce, spolehlivost, konstruktivní myšlení.

Náplň práce : údržba moderních výrobních strojů, identifikace - vyhledávání a zodpovědnost za odstranění případných poruch elektronických řídících a kontrolních systémů strojů a zařízení, provádění preventivních prohlídek v rámci preventivní údržby, vytipování potřebných náhradních dílů, zapisování oprav do informačního systému a interní dokumentace .

Nabízíme práci v prosperující společnosti s moderními technologiemi v dostupné lokalitě Štětí s v příjemném pracovním prostředí, odpovídající a motivační finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, Kč, odměnu při odchodu do důchodu 5000 Kč, příspěvek na dovolenou a Vánoce až 8.

000 Kč , stravenky za každý odpracovaný den v hodnotě 100Kč. Nástup ihned. Životopisy zasílejte na níže uvedený e-mail, nebo nás kontaktujte na adrese Radouňská 687, Štětí, telefonní kontakt každý den od 7.00-14.00 hod

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost