Lean & BOZP koordinátor/la
PIKA, a.s.
Hodonín, Bzenec
před 6 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Nový svět 1574, 696 84 Bzenec. Co bude Vaší náplní práce? Spolupráce s vedoucími zaměstnanci při identifikaci rizik a při navrhování k jejich odstraňování nebo minimalizaci jejich dopadu na bezpečnost a zdraví zaměstnanců.

Budete se podílet na organizaci a zajištění agendy kontrol a vedení dokumentace BOZP. Budete se podílet na organizaci a zajištění agendy řešení pracovních úrazů a nemoci z povolání a navrhuje preventivní řešení.

Budete se podílet na kontrole a zajišťování pracovních podmínek na pracovišti. Budete svému přímému nadřízenému překládat návrhy na zlepšení v oblasti BOZP a PO.

Spolupráce při jednotlivých fázích zavádění Lean Manufacturing. Identifikace nedostatků v jednotlivých procesech, implementace opatření, ověřování a auditování.

Podporování implementace neustálého zlepšování do všech oddělení společnosti. Budete se podílet na identifikaci úspor / investic v rámci výrobního závodu.

Co od Vás potřebujeme? Alespoň 2. roky praxe v oblasti BOZP a Lean Managementu. Vysokoškolské vzdělání. Angličtinu na komunikativní úrovni.

Dobré organizační a komunikační schopnosti. Práce na PC a s MS Office. Zázemí silné potravinářské společnosti, závodní stravování, zaměstnanecké benefity.

Kontakt na tel. 518 399 228 od 7 : 00 do 13 : 00 hod, na mail : Personalni.bzenec hame.cz a osobně od 7 : 00 do 12 : 00 hod.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost