Maintenance Engineer - Elektro
Valeo výrobní závody
Rakovník, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Popis pozice

Co Vás čeká?* Zásahy na elektrických poruchách a závadách automatiky* Analýza příčiny poruchy a implementace dlouhodobých opatření* Eliminace ztrát procesu a neustálé zlepšování stávajících procesů* Servis a kontrola robotů* Diagnostika poruch a závad na PLC, PC, OS, CAM* Technická podpora výroby a sériových projektů a při náběhu nových projektů * Podpora údržby při složitých opravách* Rozvoj týmu údržby v oblasti technických znalostí* Komunikace s dodavateli při řešení poruchy a zajištění servisu### A teď něco o Vás.

 • SŠ / VŠ elektrotechnického směru - nejlépe v oblasti elektro / automatizace* Znalost kamerových kontrol výhodou (Keyence, Omron, Cognex)* Znalost programovatelných automatů (Siemens, Beckhoff, Allen Bradley.
 • Znalost robotizace (Stäubli, Mitshubishi...)* Řidičský průkaz sk. B* Komunikativní znalost AJ* Zodpovědný a aktivní přístup k práci, dobré komunikační schopnosti, práce v týmu* Orientace v technických výkresech a schématech### My nabízíme : * Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl* Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive* Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí* Osobní rozvoj a kariérní plán díky odborným školením a jazykovým kurzůmNadstandardní balík benefitů zahrnující : * 6 týdnů dovolené a další placená a neplacená volna (např.
 • pro rodiče)* Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova u vybraných pozic* Firemní jídelnu s dotovaným stravným* Flexipassy pro volný čas

 • Další finanční bonusy a příplatky (měsíční, pololetní, osobní ohodnocení, při pracovních a životních výročích, za zlepšení, za doporučení nového zaměstnance (až do výše 20 000 Kč), za pracovní pohotovost či dlouhodobé zastupování kolegy.
 • Podporu mobility - náhradu výdajů na dojíždění (firemní autobus nebo příspěvek na dojíždění po dobu až 6ti měsíců ve výši 500 - 6 500 Kč / měsíc), ubytování (až 6 500 Kč po dobu až 4 měsíců) a stěhování (až do výše 15 000 Kč)* Příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po zkušební době (max.
 • 4 166 Kč / měsíc)### Typ poziceprace-pro-techniky### Závěrečná prácefalse

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost