Strojní inženýři technologové, normovači (Technolog koordinátor)
OTSUKA BRANO s.r.o.
Olomouc
před 4 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Železniční č.p. 570 / 6 Olomouc. Pracovní poměr na dobu určitou.První kontakt je možný POUZE mailem.Požadavky : - VŠ strojní inženýr- technické dovednosti a znalosti- znalost výrobní technologie, čtení technických výkresů- vypracování technické dokumentace (P-FMEA, Control Plan, Capacity study, SPC)- návrh montážního procesu (Parking brake, Brake pedal)- koordinace nakupování výrobního zařízení a přípravků - praxe na pozici výrobní technolog v automotive min.

3 roky- zkušenosti s lisováním plastů, svařováním a lisováním- zkušenosti s postupy při zlepšováním procesů ve výrobě- znalost POKAYOKE, vytváření cenových nabídek- vynikající znalost japonštiny slovem i písmem (vč.

technických pojmů)- AJ základní komunikace (psaní, čtení)- znalost práce s PC -Office, CAD (Auto cad INVENTOR, MECHANICAL výhodou)- svědomitost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení a loajalita- řidičský průkaz sk.

BPracovní doba : 7 : 30 - 16 : 00 hod. (8 hodin, 0,5 hod. přestávka).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost