Pomocný kuchař / kuchařka
ISS Facility Services s.r.o.
Kladno
před 3 dny
source : Hitprace

Požadujeme : - slušnost, ochotu, vstřícnost, slušné a reprezentativní vystupování a chování / komunikace s pracovníky- praxi na pozici pomocného kuchaře nebo pomocníka v kuchyni na hlavní pracovní poměr minimálně 1 a půl měsíce- odolnost vůči stresuNáplň práce : - asistence kuchařům při práci,- příprava jednoduchých pokrmů dle instrukcí,- zpracovávání a úprava surovin,- udržování kuchyňského náčiní a vybavení v čistotě.

Směny jsou turnusové : krátký - dlouhý týdenNabízíme : - stabilní práci v silné mezinárodní společnosti- výbornou a do budoucna jistě velmi ceněnou zkušenost ze závodního stravování- příjemný pracovní kolektiv- práci na HPP- dotované stravování za 14,- Kč, fitnnes zdarma atd.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost