Mistr zahraničních projektů
ManpowerGroup s.r.o.
CZ
před 4 dny
source : Hitprace

Kontakt : petra.sterbova experis.cz Pracoviště : zahraničíHledáme techniky a mistry pro dlouhodobou spolupráci, kteří budou pracovat na zahraničních projektech nutná ochota cestovat a aktivní znalost anglického jazyka.

POPIS POZICEŘízení prací a rozdělování pracovních úkolů mezi přidělené pracovníkyVedení týmu pracovníkůKontrola a záznam pracíVedení docházky a stavebního deníkuKoordinace a kontrola kvality a bezpečnostiProjekty Velikost týmů : 10-40 lidí (Češi a Slováci) Cykly : 4 týdny na projektu v zahraničí, týden doma (7-10 dní).

Někdy 5 týdnů na projektu Délka : 2 týdny až rok Lokalita : zejména Německo a Holandsko, Anglie, Švédsko a ČR / SR Typy projektů : montáž a rekonstrukce strojnotechn.

zařízení demontážní práce výroba a montáž potrubních rozvodů a ocel. konstrukcí realizace odstávek, relokace a údržba zařízení a celků PROFIL KANDIDÁTASŠ s maturitou, technické zaměření výhodaPraxe v oboru minimálně 5 letZnalost AJ nutná!, NJ výhodouČtení a porozumění technické a výkresové dokumentace nutno.

BDůslednost a odpovědnostNABÍZÍME Proplaceno : doprava, ubytování, ochranné pomůcky, diety, pojištění Zvyšování odbornosti Mzda až 2000 € měsíčně brutto + zahraniční stravné (cca 1000 € netto) Smlouvu na dobu neurčitou

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost