PRACOVNÍ DOBA PO-PÁ - specialista SAZKAmobil nástup IHNED!
Conectart s.r.o.
Kolín, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Obsah inzerátu

Nebojíte se oslovit zákazníka?

Máte rádi výzvy?

Učíte se rádi nové věci?

Pak hledáme právě VÁS!

Co Vás čeká?

telefonický kontakt stávajících zákazníků SAZKAmobil

výběr paušálního tarifu na míru popř. asistence při výběru zvýhodněných služeb

práce v zákaznickém systému

administrativa spojená s hovorem

Požadujeme : Pokud jste :

Pokud jste : komunikativní

komunikativní

umíte pracovat na PC

nebojíte se oslovit zákazníka

JSTE NÁŠ ČLOVĚK!!

HPP hned s nástupem

stálou pracovní dobu od pondělí do pátku (bez víkendů a svátků)

nástupní fixní plat 20.000 Kč

příspěvek za docházku 5.000 Kč

motivační bonusový systém za dobře odvedenou práci

moderně vybavené call centrum s přátelskou atmosférou

po zapracování možnost práce z domova

propracované vstupní školení

skvělá dopravní dostupnost, sídlíme jen 5 min od vlakového a autobusového nádraží

A ještě něco navíc

5 týdnů dovolené

stravenkový paušál 75 Kč za každý odpracovaný den přímo do výplaty

Shell karta

vstup do pražské ZOO zdarma až pro 4 osoby

odměna za doporučení nového člena týmu

a mnoho dalších benefitů...

Proč pracovat u nás

Boříme mýty

Říkali mi, že pro ně budu jenom stroj.

Zní vám to povědomě?

Jasně, mýtů o call centrech panuje spousta.

Přitom realita může vypadat jinak, proto jsme se rozhodli zažité mýty zbořit!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.