Operátor/ka výrobní linky
Annonce
Brankovice, CZ
před 4 dny

Patvag s.r.o. je předním světovým výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech na ochranu cestujících i chodců.

našem rostoucím závodě v Brankovicích Vám nabízíme zajímavá pracovní místa na různých pozicích. Mimo jiné v našem týmu rádi přivítáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici : O P E R Á T O R / K A V Ý R O B N Í L I N K Y Budete se podílet na samotné výrobě, spolupracovat s ostatními operátory a se seřizovači linek.

Společnost má pro vás připravené zaškolovací plány i školitele po celou dobu zaučování a širokou paletu benefitů. Nově nabízíme také možnost podpory zaměstnanců v těžkých životních situacích z našeho nadačního fondu WE CARE.

VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE BUDE : - obsluha plně automatizovaných výrobních linek - doplňování vstupního materiálu - vedení předepsané výrobní dokumentace IDEÁLNÍ KANDIDÁT MÁ : - chuť učit se novým věcem - samostatnost, pečlivost, odpovědnost - ochotu pracovat v nepřetržitém směnném provozu - dodržuje zásady bezpečnosti práce NABÍZÍME VÁM : - PP na dobu určitou měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou při oboustranné spokojenosti - zvýšení mzdy po zapracování na Kč + k tomu měsíční bonusy - příplatky za směnnost (nepřetržitý provoz) dle zákoníku práce + zvýšený příplatek za práci v noci - pravidelné každoroční zvyšování mzdy - příspěvky na stravování - jednání se zaměstnanci s respektem a stabilní zaměstnání - možnost profesního růstu - práce v čistém a klimatizovaném prostředí vhodná i pro absolventy - atraktivní benefitní program - dotované mobilní tarify i pro rodinné příslušníky - program na podporu zdraví zaměstnanců - náborový bonus .

Kč - dovolenou nad rámec zákoníku práce - dny placeného volna na nemoc (sick-days) ZAUJALA VÁS TATO POZICE A CHCETE SE O NI UCHÁZET?

ODPOVĚZTE NÁM prosím em na adresu nebo pomocí tlačítka "odpovědět". Ke své odpovědi přiložte stručný životopis v českém jazyce a uveďte datum možného nástupu.

Oceníme také krátký motivační dopis. Tato pozice Vás neoslovila, ale RÁDI BYSTE SE DOZVĚDĚLI O JINÝCH MOŽNOSTECH ZAMĚSTNÁNÍ U NÁS?

Navštivte WWW.PATVAG.COM nebo nás ujte telefonicky na čísle v době - hod! Rádi Vám poskytneme informace o dalších volných pozicích v naší společnosti.

Nabízíme

 • Dovolená navíc
 • Zvláštní prémie
 • Jiné výhody
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost