Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií
HEWLETT-PACKARD s.r.o.
Praha-Záběhlice, CZ
před 16 dny
source : Easy-prace.cz

Adresa : Praha Kontakt : Roldán Jana, e-mail : jana.roldan ibs-sro.com Požadavky : Rozšíření působnosti HPE a řízení prodeje prostřednictvím identifikace příležitostí v rámci zákaznických účtů, využívání prodejních technik k dosažení kvót a získání nových účtů.

Kandidát bude schopný identifikovat potřebné kroky v rámci projektu včetně problematických oblastí vyžadujících specifické / technické řešení za účelem uspokojení poptávky zákazníků.

Úzká spolupráce s telemarketing a inside sales odděleními. Mapování partnerů a konkurence v rámci daného teritoria, schopnost aktivně vyhledávat nové příležitosti.

Požadujeme profesní znalost anglického jazyka a turečtiny na úrovni rodilého mluvčího. Požadujeme výbornou orientaci v tureckém tržním prostředí.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost