Montážní dělník
WITTE ACCESS TECHNOLOGY s.r.o.
Ostrov, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Kontakt : Kutišová Šárka, tel. : 739 328 389, e-mail : sarka.kutisova witte-automotive.czTypické činnosti : o obsluha vstřikovacích strojů, kontrola dílů dle pracovních návodek, následné opracování o práce na montážních linkách dle montážního postupu o při práci je kladen důraz na dodržování kvality (kdo by chtěl jezdit autem, kterému nejdou otevřít dveře.

 • o práce ve třísměnném nebo v nepřetržitém provozuDoporučené odborné předpoklady : o manuální zručnost, spolehlivost, znalost základních matematických úkonů, týmový ducho práce s dokumentací, dodržování technologických postupů.
 • o zkušenosti z výrobní společnosti jsou u nás vítányStabilní zaměstnání - Příležitosti k profesnímu růstu- Zajímavé finanční ohodnocení- Nejmodernější technologie a příjemné pracovní prostředí- Obědy zdarma- Doprava z vybraných lokalit zdarma- Široká nabídka benefity programu- 5 týdnů zasloužené dovolené

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost