SEŘIZOVAČ ELEKTRICKÉ KONTROLY
CiS SYSTEMS s.r.o.
Hejnice, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Co Vás u nás čeká?- Obsluha a správné nastavení testovacích zařízení - Provádění elektrických kontrol svazenek- Výroba a údržba testovacích adaptérů a kontrola jejich stavu- Opravy neshodných výrobků- Evidence dokumentace ve vnitropodnikovém systémuCo od Vás očekáváme?

 • Úspěšně ukončené středoškolské vzdělání elektrotechnického směru- Praxe v oboru vítána (není podmínkou)- Uživatelskou znalost práce na PC - MS Office - Odpovědnost a samostatnou práci, analytické schopnosti - Spolehlivost, flexibilitu a výkonnostCo Vám nabízíme?
 • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání- Výkonnostní měsíční bonus- Vaše pracoviště bude vysoce moderní, bezpečné, klidné, čisté a světlé- Až 5 dní dovolené navíc- Firemní autobusovou dopravu do / ze zaměstnání a firemní stravování- A další zaměstnanecké výhody (firemní akce, zvýhodněné volnočasové aktivity apod.
 • Hlásit se emailem, telefonem nebo osobně v pracovní dny od 8 : 00 - 14 : 00 hod.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost