Fajn práce - svoz zdarma - náborový bonus 5000 Kč #WHn3O
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Klášterec nad Ohří
před 6 dny
source : JenPráce.cz

Náplň práce :

  • Pro známou společnost sídlící v Klášterci nad Ohří, hledáme šikovné a zručné kandidáty. Jedná se o práci ve třísměnném provozu.
  • Vzdělání ani praxe není potřeba vše Vás během úvodního školení naučíme! Nabízíme zajímavé výkonnostní prémie, dotované stravování, svozová doprava zdarma a také dovolená navíc! Náborový bonus ve výši 5000 Kč.

    Směnnost : třísměnný provoz (6 14h, 14 22h, 22 6h)

    Nástup : co nejdříve

    Místo výkonu práce : Klášterec nad Ohří

    Nabízíme :

  • stabilní dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
  • mzda až 27.000 Kč / měs. (i vyšší, pokud máte předchozí zkušenosti z výroby)
  • pracoviště přímo v Klášterci nad Ohří
  • dotované stravování
  • svozová doprava zdarma
  • dovolená nadstandardních 22 dnů
  • pravidelný výplatní termín
  • Požadujeme :

  • manuální zručnost, pečlivost
  • spolehlivost, pracovitost
  • možnost a ochotu pracovat v pravidelném 3-směnném provozu osmihodinové směny
  • dobrý zdravotní stav
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.