Vývojáři softwaru
TECHNISERV IT, spol. s r.o.
Brno-město, Brno
před 5 hodinami
source : Hitprace

Požadované dovednosti "VŠ / SŠ vzdělání technického směru, nejlépe SW inženýrství"Praxe v oblasti vývoje software "Znalost a praktická zkušenost s objektovým programováním v jazyce C#"Znalost a praktická zkušenost především s ASP.

NET, ASP.MVC, ADO.NET, EF, WCF, HTML, Java Script, LINQ"Znalost a praktická zkušenost s MSSQL server, případně POSTGRE"Znalost a praktická zkušenost s vývojovým prostředím Microsoft Visual Studio .

NET"Dobré komunikační schopnosti a komunikace v týmu"Schopnost týmové práce"Spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, pečlivost"Vysoké pracovní nasazení"Zájem o obor, ochota učit se nové věci a aktivní přístup k sebevzděláváníUvítáme rovněž případné znalosti : "prostředí Xamarin (vývoj mobilních aplikací pro Android)"prostředí MS SharePoint (SharePoint 2010 a vyšší) "znalost JQuery, IoC (CastleWindsor atd.

práce s komponentami Telerik, KendoUI, Nintex 2010 a vyšší, Reporting Services"znalost aplikace MS SharePoint DesignerPoznámka k volnému místu : (náplň práce, popis pozice).

Charakteristika pracovní pozice - náplň práce Vývoj IS, služeb (WCF) a webových aplikací a dokument management systémů na platformě Microsoft.

NET a dalších (MS SharePoint) v prostředí Visual Studio / C#. Testování IS (tvorba unit testů)Souhlas se zaměstnaneckou kartou

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost