AUTOMECHANICI - KAROSÁŘI
Automechanika, a.s.
Prostějov
před 2 dny
source : Hitprace

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Ing. Řezáčová tel. : 582 345 611, e-mail rezacova mechanikapv.cz.CO POŽADUJEME?

 • střední odborné vzdělání- praxe není podmínkou (juniorní pracovník)CO BUDETE DĚLAT? - příprava karosářských prací- drobné klempířské práce-
 • rozebírání a skládání vozidla po haváriích- provádění předprodejního servisu- základní prohlídkyCO NABÍZÍME?zaměstnání ve stabilní a ekonomicky silné společnosti s dlouhou historií, odpovídající finanční ohodnocení v rozmezí 20 000-

  30 000 Kč / měs., možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci společnosti, zvýhodněné stravování, slevy na vlastní produkty (servisní služby, pronájem vozidel, nákup vozidel), slevy na partnerské produkty (pojištění, financování), moderní a přátelské prostředí, plný pracovní úvazek, HPP.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost