Social Media Specialist
Smarty CZ a.s.
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Olivova č.p. 2096 / 4, Nové Město, 110 00 Praha 1KONTAKT : Lucie Medková, tel. : 702205856, e-mail : lucie.

medkova smarty.czPoprosím o zaslání životopisu emailem, bude následovat pozvání na online pohovor.Koho hledáme : o umíš komunikovat v ruském a anglickém jazyce na pokročilé úrovnio už máš zkušenosti se správou sociálních sítí (Facebook, Instagram, YouTube, , TikTok)o jsi měl / a možnost načerpat zkušenosti u spolupráce s influenceryo máš plnou hlavu nápadů a dělá ti radost vymýšlet obsah, který rezonuje s cílovou skupinouo se dokážeš s přehledem orientovat v Social Media trendecho jsi komunikativní, máš kreativity a nadšení na rozdávání, nečekáš jen na seznam úkolů a máš týmového duchaJaká je náplň práce : o Budeš mít na starosti kompletní správu sociálních sítí pro značky : Smarty, iWant a Twinklyo Vymýšlet a publikovat obsaho Podílet se na tvorbě strategie pro sociální sítěo Vymýšlet kreativní koncepty, připravovat a realizovat soutěže a kampaněo Spolupracovat s grafickým týmem (grafika, fotky, animace, videa) a dohlížet na kvalitu výsledkůo Sledovat nejnovější trendy na sociálních sítícho Komunikovat s followers / fanso Vybírat influencery pro jednotlivé značkyo Podílet se na společných cílech společnosti a celého marketingového týmuo Reportovat a vyhodnocovat výsledky sociálních sítíPoprosím o zaslání životopisu emailem, bude následovat pozvání na online pohovor.

ZAM. VÝHODY : Stravenkový paušál, slevy na produkty, bonusy.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost