Mechanical Technician
Element
Plzen, CZ
před 5 dny

Element is one of the fastest growing testing, inspection and certification businesses in the world. Globally we have more than 6,500 brilliant minds operating from 200 sites across 30 countries.

Together we share an ambitious purpose to Make tomorrow safer than today’.

When failure in use is not an option, we help customers make certain that their products, materials, processes and services are safe, compliant and fit for purpose.

From early R&D, through complex regulatory approvals and into production, our global laboratory network of scientists, engineers, and technologists support customers to achieve assurance over product quality, sustainable outcomes, and market access.

While we are proud of our global reach, working at Element feels like being part of a smaller company. We empower you to take charge of your career, and reward excellence and integrity with growth and development.

Industries across the world depend on our care, attention to detail and the absolute accuracy of our work. The role we have to play in creating a safer world is much bigger than our organization.

Diversity Statement

Ve společnosti Element jsme vždy hrdí na to, že naši lidé jsou pro nás na prvním místě. Jsme zaměstnavatelem, který nabízí rovné příležitosti a který považuje rozmanitost a začlenění za základ naší vize stát se "nejdůvěryhodnějším partnerem v oblasti testování na světě".

Všichni vhodně kvalifikovaní uchazeči budou při přijímání do zaměstnání zvažováni na základě objektivních kritérií souvisejících s prací a bez ohledu na : věk, zdravotní postižení, etnický původ, pohlaví, rodinný stav, rasu, náboženství, odpovědnost za závislé osoby, sexuální orientaci nebo genderovou identitu či jiné charakteristiky v souladu s platnými právními předpisy.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost