Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Brno (Štýřice, ul. Heršpická)
D.I.SEVEN, a.s.
Brno, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Brno (Štýřice, ul. Heršpická), Práci budete vykonávat v objektu společnosti KAROSERIA, a.s.Náplň práceNáplní Vaší práce bude kontrola a evidence osob a vozidel při vstupu a při opuštění areálu.

Místo vyhrazeno pro invalidní důchodcePožadujeme : spolehlivost,trestní bezúhonnost,dobrý zdravotní stav,zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás),ochotu pracovat denní i noční služby,ochotu pracovat v nepřetržitém provozu,samostatnostNabízíme : BenefityVhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Možnost zkráceného úvazku, Nabízíme náborový příspěvek, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více), Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu), Volná místa přímo v centru města, Podpora ze strany společnosti, Náborový příspěvek 9.

000 Kč pro OZP, Nabízímedlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředíVzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost