PRACOVNÍK/-CE MONTÁŽNÍ LINKY
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Jičín, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

PRACOVNÍK / -CE MONTÁŽNÍ LINKY - pracoviště Jičín.V případě zájmu pište na e-mail : jobs.jicin continental-corporation.com, bližší informace od 7.

30 - 16.00 hod na tel. : +420 493 589 418; +420 800 100 618 pí Dostrašilová nebo se dostavte osobně po předchozí tel. domluvě mezi 7.

30 - 16.00 hod. Doporučenky lze projednávat každý týden ve čtvrtek v 10 hodin.Náplň práce : - jednoduchá kompletace výrobků na montážní lince (stavebnice)- kontrola kvality montovaných dílů (pohledová dle vzoru)- průběžná kontrola správnosti montáže- spolupráce na úkolech týmuNabízíme : - pracovní doba - 3-4směnný provoz (8 hodin)- měsíční prémie, docházkovné, 13.

a 14. bonus, roční odměna Continental, uvedená mzda je včetně všech bonusů a příplatků- příspěvek na dopravu- dotované stravování- 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna- příspěvek na životní nebo penzijní pojištění- rekreaci a sportovní aktivity- pracovní oblečení včetně servisu (opravy a praní)- rehabilitační masáže v pracovní době- vhodné i pro absolventy, občany EU a cizince na zaměstnanecké karty.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost