Administrativní pracovník skladu / skladník
Zambelli - technik, spol. s r. o.
Český Krumlov, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Do výrobního závodu v Českém Krumlově, kde vyrábíme krbová kamna a kovové části nábytku, hledáme pracovníka do expedičního skladu, který bude zodpovědný za vedení a chod skladu.

Práce zahrnuje : zajištění skladové logistiky, příjmu a výdeje zboží, zajištění plynulého toku materiálu dle požadavků výroby.

Dále bude tento pracovník optimalizovat skladové zásoby, organizovat a analyzovat inventuru, manipulovat s paletovým vozíkem a fyzicky pracovat.

Po zapracování nabízíme navýšení mzdy. Po uplynutí doby určité prodloužíme zpravidla smlouvu na neurčito.Požadujeme : - Zkušenost s prací ve skladu- Aktivní uživatel PC - MS Office, zejména Excel- Samostatnost - Organizační schopnosti- Spolehlivost- Zkoušky na VZV, regálový zakladač, řidičský průkaz skup.

B výhodouZaměstnanecké výhody : " příplatek za odpolední směnu 10 Kč / hod" příplatek za noční směnu 25 Kč / hod" měsíční, čtvrtletní a pololetní odměny" měsíční bonus za 100% podíl na hospodářském výsledku ve výši 2000 Kč" systém věrnostních odměn" odměny dle životních jubileí" odměnu za doporučení nového zaměstnance ve výši 10000 Kč" odměnu za příchod na mimořádnou směnu ve výši 150 Kč" závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele" 5 týdnů dovolené" příspěvek na dojíždění" příspěvek na penzijní připojištění" příspěvek při narození dítěte" zvýhodněný telefonní tarif" zvýhodněné vedení účtu UnicreditBank" další benefity v rámci motivačního programu zaměřeného na podporu zdraví, rodinné hodnoty a osobní rozvoj zaměstnanců.

Kontaktní osoba paní Ing. Alena Michálková, po-pá 8 : 30 - 12 : 00 hodin

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost