Montážní dělníci výrobků z kovů, číslo VM 13 711 380 778
Brose CZ spol. s r.o.
Kopřivnice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

z : 15.12.2017 a : 18.5.2020místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartuMísto výkonu práce (adresa) : Průmyslový park 302, Kopřivnice / 1.

máje 2636, Rožnov pod RadhoštěmDobrá manuální zručnost, práce zaměřená na drobnou motoriku, práce ve stoje, směny 8 hodin a 12 hodin v nepřetržitém pracovním provozu!!!Vaše úkoly : Montáž dle pracovních postupů, Kontrola hotových výrobků, Balení hotových výrobků a podskupin dle platného balícího předpisu, Hlášení všech neshod, které znemožňují montáž, popř.

funkci hotového výrobku. Váš profil : Schopnost pracovat v týmu, Vědomí spolehlivosti a serioznosti ve vztahu k zákazníkovi, Flexibilita, Snaha učit se novým postupům.

Nabízíme : práci v moderním pracovním prostředí, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení dotované stravování ve vlastních prostorech, 5 týdnů dovolené, širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (např.

příspěvek na penzijní připojištění, podpora volnočasových a sportovních aktivit )Inf : tel. : použijte odpovědní formulář p.

TomečkováOsobní kontakt každou středu od 9 : 00 hod v náborovém centru ul. Štefánikova 244, Kopřivnice, 3 patro (Dům podnikatelů).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost