Obchodník B2B pro Brno a JM kraj (Comfor)
AT Computers
Ostrava, Chequia
před 4 dny

Pracovní náplň : aktivní vyhledávání nových zákazníků pro B2B prodejpísemná a verbální komunikace se zákazníky a dodavatelispolupráce s obchodním týmemadministrace nabídek, poptávek, fakturací a reklamacíúčast na školeních Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít min.

ukončené SŠ vzděláníznalost práce na PC (Office aplikace)zkušenost v oblasti IT výhodou Osobnostní předpoklady : především komunikace s lidmi na úrovni osobních kontaktů, telefonátůvýborné komunikační dovednosti (psaný i mluvený projev)pečlivost a dochvilnostzaměření na výsledekpříjemné a profesionální vystupování, schopnost sebeprezentacezájem o další osobnostní a profesní rozvoj Co můžeme nabídnout práci pro OSVČ nebo hlavní pracovní poměr na plný úvazek (8hod)perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející firmypráce na projektech (školy, státní správa, EU)moderní pracovní prostředíodborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupumotivující finanční ohodnoceníHome Office v případě potřeby po zkušební doběsystém zaměstnaneckých benefitů : notebook, mobilní telefon, příspěvek na stravování, slevy na IT produkty, firemní společenské akce atd.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis na adresu : Na Vaše odpovědi se budeme těšit.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost