Specialisté v oblasti prodeje informačních a komunikačních technologií (Monetization Manager)
AVAST Software s.r.o.
Praha-Nusle, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Petříčková Jitka, e-mail : použijte odpovědní formulář MVP : Pikrtova č.p. 1737 / 1a, Nusle Vývoj konceptu, implementace a vyhodnocování monetizační strategie, využívání kvantitativních a kvalitativních analytických nástrojů ke zlepšení současných monetizačních metod a vývoj prémiových monetizačních konceptů.

Provádění strategických analýz, vyhodnocování konkurenčních nabídek a výkonnosti prodeje za účelem monetizace. Prokazatelné zkušenosti v oblasti monetizace, zpěněžením prémiových plánů za pomocí silných mobilních analytických dovedností, správy účtů, datové analýza.

Rozsáhlé chápání globálního mobilního průmyslu, zkušenosti s platbami v aplikaci a mobilními platbami. Zkušenosti s mobilní reklamou výhodou.

Perfektní znalost anglického jazyka podmínkou, další cizí jazyk výhodou. Výhody : Firemní kantýna, Multisport karta, cafeteria, 5 dní dovolené navíc

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost