Konzultant pro kominické služby
TG Community Holding a.s.
Brno-město, Brno
před 5 dny
source : Hitprace

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis a my Vás rádi pozveme na osobní setkání. Těším se na Vás.Informace o pracovním místěCUP Kominictví je součástí našeho holdingu TG COMMUNITY a zabývá se kominickými službami, které poskytujeme domácnostem i firmám.

současnosti poskytujeme služby cca 20ti tisícům klientů.Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který se bude aktivně podílet na rozrůstání klientské základny naší společnosti.

Co vás čeká : Můžete se těšit na kolektiv přátelských lidí, se kterými budete každý den řešit nové obchodní případy. Jelikož kominické služby upravuje přímo vyhláška, obchodních klientů kolem vás je nespočet.

Požadujeme- Komunikativní povahu, která bude mít zájem pomoc zákazníkům, aby měli zajištěné profesionální kominické služby.

 • Časovou flexibilitu.- Ochotu učit se novým věcem.- Spolehlivost.Nabízíme- Motivační finanční ohodnocení 25 000 Kč - 45 000 Kč - Firemní automobil.
 • Školení na náklady firmy.- Možnost seberealizace.- Přátelský kolektiv.
 • Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost