Sociální pracovník/nice
Úřad práce České republiky
Valašské Klobouky, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Úřad práce ČR vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s 178 odst. 1 zákona č. 234 / 2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů Sociální pracovník / pracovnice Pracoviště : Kontaktní pracoviště ÚP ČR Valašské Klobouky Hlavní náplň činnosti : Zajišťování agendy nepojistných sociálních dávek, zejména dávek pomoci v hmotné nouzi.

Komplexní zpracování, posuzování a vyhodnocování nároku na dávky a vedení správního řízení. Komunikace s klienty a poskytování poradenství.

Provádění sociálního šetření v oblasti nepojistných sociálních dávek.Kvalifikační a další požadavky : Kvalifikační předpoklady sociálního pracovníka dle zákona č.

108 / 2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění : - vyšší odborné vzdělání v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, nebo - vysokoškolské vzdělání získaného studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku.

 • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič / ka výhodou. - Výborná uživatelská znalost práce na PC. - Výborné komunikační dovednosti - schopnost jednat s klienty v problémových situacích.
 • Odpovědnost, samostatnost, pečlivost, důslednost. - Vysoké pracovní nasazení a organizační schopnosti. - Svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
 • Pracovní podmínky : - Platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy. - Pružná pracovní doba - plný úvazek.

 • Předpokládaný nástup březen 2022. - Pracovní poměr na dobu určitou po dobu čerpání mateřské a rodičovské dovolené. V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis (s uvedením názvu pozice), strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 31.
 • ledna 2022 na e-mailovou adresu dagmar.sera uradprace.cz Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.

  Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení. Odpovědnost, samostatnost, pečlivost, důslednost.

 • Vysoké pracovní nasazení a organizační schopnosti. - Svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Pracovní podmínky : - Platové zařazení v 10.
 • platové třídě v souladu s platnými právními předpisy. - Pružná pracovní doba - plný úvazek. - Předpokládaný nástup březen 2022.

 • Pracovní poměr na dobu určitou po dobu čerpání mateřské a rodičovské dovolené. Zaměstnanecké výhody : - 5 týdnů dovolené - 5 dní indispozičního volna (sick days) - 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí - stravenky v hodnotě 90 Kč - příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb - odměny k životním a pracovním výročím V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis (s uvedením názvu pozice), strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 31.
 • ledna 2022 na e-mailovou adresu dagmar.sera uradprace.cz Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.

  Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost