Řidič VZV, manipulant s hliníkem
Ljunghall s.r.o.
Čáslav, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Ljunghall s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Vrchovská 1813, Čáslav, 28601
  • Přidáno : 25.10.2018
  • Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači) :

    Hledáte zaměstnání nebo přemýšlíte o změně práce? Potom je ten pravý čas zaslat nám svůj životopis! Rádi Vám pomůžeme najít to nejlepší zaměstnání!

    Co budete dělat?

    Vaším úkolem bude především obsluha VZV v procesu tavení hliníkových slitin v turnusovém provozu

    Vše Vás naučíme.

    Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme?

    ochotu učit se technologickým postupům

    manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost

    ovládat VZV levou zadní

    A co za to?

    necháme Vás odpočívat o týden déle, než nám nařizuje zákoník práce

    za 25 kaček se u nás dobře najíte

    každý rok Vám budeme valorizovat mzdu

    pokud přivedete do naší party někoho nového, dostanete bonus 10 000,- Kč.

  • a máme pro Vás bezva bonus - VOLNÉ VÍKENDY!
  • Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)