Programmer & Technical Lead of SW applications
ANRITSU A/S, odštěpný závod
Praha-Nové Město, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Krakovská č.p. 1392 / 7, Nové Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba : Kušnieriková Miroslava, e-mail : použijte odpovědní formulář Práce s PC -

programátorská úroveň JAVA, C#, .NET, iOS, Android, C++, SQL, požadovaná praxe v rocích : 2 + Technický specialista, zodpovědný za odhady komplexnosti tásku a řešení / plánování / reportování problémů a chyb, koná iniciativně a snaží se řešit možné problémy.

Vedení teamu developerů po technické stránce (status projektu, organizace meetingu, dodržování "best practice" a termínu, komunikace s manažmentem atd.

Příspívání k rozvoji zaměstnanců (performance pohovory, people management) Angličtina - Aktivní, pokročilý (B2) Zaměstnanecké výhody : 5 dní extra dovolená, stravenky, technikcé školení, life insurance hradené zaměstnavatelem.

Step 2
Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost