Technik/čka údržby elektro elektrárna Chvaletice
S U M O s.r.o.
Chvaletice
před 6 dny
source : Hitprace

Je nás potřeba víc, hledáme nové parťáky klukům z Chvaletic, kterým nebude vadit nosit montérky každý den do práce. A co obor elektro (MaR)?

Pořád něco opravuješ a snažíš se udržet v chodu? Rádi tě uvidíme v týmu.Práce na dobu určitou s možností prodloužení. Co budeš dělat?

 • ráno si oblékneš monterky a vyrazíš za ostatními- tvůj revír bude chvaletická elektrárna - budeš ji znát jak vlastní boty- SUMO?
 • servis, údržba, montáž a opravy v oblasti elektro a MaR - úkoly jsou jasnýCo zajímá nás?- máš papír v kapse alespoň výučák z oboru elektro (měření a regulace) a platnou vyhlášku 50 / 1978 Sb?
 • Super, bez toho by to nešlo- máš zkušenosti v oblasti údržby? Super, máš malé bezvýznamné plus- máš chuť se naučit každý den něco nového?

  Super, tebe právě hledáme- nebojíš se práce? Super, flákače nehledáme- nemáš ručičky dozadu? Super, budeš je potřebovat Zaměstnanecké výhody8) : A co ti na oplátku nabídneme my?

 • za málo peněz hodně muziky - to u nás rozhodně neplatí- prachy navíc - vydržíš půl roku - získáš půlku mzdy, vydržíš rok - druhá půlka je tvá- smlouvu na dobu neurčitou ihned dostaneš- ovoce k snídani, oběd skoro zadáčo- omlouvu na dobu neurčitou ihned dostaneš- kopec srandy na firemních akcích, kterých není fakt málo - účast na rockových festivalech povinná- kapr a šáňo, předtím, než si odejdeš válet šunky mezi placeným vánočním volnemMísto vhodné pro absolventy.
 • První kontakt telefonicky (pracovní dny 8 : 00 - 14 : 00) nebo e-mailem.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost