MECHANIK A OPRAVÁŘ PRŮMYSLOVÝCH STROJŮ
TIPAFROST, a.s.
Kožichovice
před 2 dny
source : Hitprace

První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně (v sídle firmy v době od 6 : 00-13 : 00). Náplň práce : seřizování moderních automatizovaných linek na výrobu zmrzlin, znalost ovládání elektrozařízení a práce s řídícími systémy Siemens, Omron.

Možnost uplatnění vlastních návrhů na zdokonalování techniky.Další požadavky : vyhl. 50 / 1978 Sb., spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, rozvaha, schopnost jednání s lidmi a schopnost týmové práce.

Praxe vítána, není však podmínkou.Nabízíme práci v moderním, nepřetržitém potravinářském provozu, pracovní uplatnění ve stabilní firmě, možnost vzdělávání a příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji.

Adekvátní finanční ohodnocení, výkonnostní odměny, měsíční odměny, 13.plat, příplatky nad rámec ZP. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Zaměstnanecké výhody : stravenky plně hrazené firmou, příspěvek na životní pojištění.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost