Junior obchodník/obchodnice
T.S.BOHEMIA a.s.
Olomouc, CZ
před 3 hodinami
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Sladovní č.p. 103 / 3, Olomouc.První kontakt je možný POUZE emailem.Česká firma T.S.BOHEMIA a.s. na trhu působí již 25 let a patří mezi špičku v České republice v prodeji výpočetní techniky, domácích spotřebičů, zahradní techniky a cyklistiky.

současnosti hledáme výkonného člověka na tuto pracovní pozici.- Chcete pracovat pro ryze českou firmu?- Baví Vás prodej zboží a komunikace se zákazníkem?

 • Je odhodlanost Vaše druhé jméno a rádi se učíte novým věcem?Odpověděl / a jste ano? Přihlaste se, rádi se o Vás dovíme více.
 • Co se od Vás očekává?- Komunikace se zákazníky, nabízet a prodávat nejlepší produkty i služby.- Zájem o naše portfolio produktů a nebát se učit novým věcem.

 • Tah na branku a umět svým nadšením nakazit ostatní.- Praktické dovednosti v práci na PC, dobré komunikační vlastnosti.Co získáte právě u nás : - Zázemí ryze české firmy, která prodává produkty, o kterých je přesvědčena, že jsou nejlepší.
 • Možnost pracovat v oboru, kde se dobře prodává a tedy dobré zázemí pro profesní rozvoj.- Radost z dobře prodaného produktu.
 • Pravidelné vzdělávání o našem portfoliu produktů.- Mzdu až 30 000 Kč.- Řadu skvělých benefitů (stravenky v hodnotě 100 Kč, odměna za odpracovaný rok až 20 000 Kč a mnoho dalšího na použijte odpovědní formulář ).
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost