Zdravotní laborant, laboratorní asistent
AGILAB group s.r.o.
Praha-Klánovice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Na naše pracoviště na Praze 3 aktuálně hledáme nové kolegy na pozici zdravotní laborant / laboratorní asistent.Nástup je možný ihned.

Požadujeme : Vzdělání v oboru zdravotní laborant (SŠ, VOŠ či odpovídající) nebo laboratorní asistent.Zdravotní způsobilostFlexibilituPečlivostUkončené specializační vzdělání (obor mikrobiologie, biochemie, imunologie nebo hematologie) výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme : Práci v akreditovaném zařízeníPříjemné pracovní prostředíModerní přístrojové vybaveníAktivní podporu dalšího vzděláváníZaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál)5 týdnů dovolenéOsobní ohodnoceníMimořádné odměnyVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost