Všeobecná zdravotní sestra pro Domov Simeon
SKP-CENTRUM, o.p.s.
Horní Jelení, Czech Republic
před 8 hodinami
source : Hitprace

Nástup možný ihned nebo dohodou.Náplň pracovní pozice : Poskytování odborných zdravotních výkonů v Domově Simeon, kde se poskytují 2 pobytové sociální služby osobám starším 18 let a to odlehčovací služba a domov pro osoby se zdravotním postižením.

Celková kapacita Domova Simeon je 20 lůžek.Požadujeme : - vzdělání v oboru všeobecná sestra, - min. 3 roky praxe v lůžkovém zařízení,- spolehlivost, zodpovědnost, výpis z trestního rejstříku,- schopnost pracovat v týmu i samostatně,- ochotu k průběžnému vzdělávání,- časová flexibilita, práce s IS Orion nebo Cygnus výhodou.

Nabízíme : - práci na plný úvazek (40 h. týdně, pouze denní ve všední den),- mzdu 32.000,- až 34.500 Kč / měsíc,- smlouva na dobu určitou s možností prodloužení,- další benefity : 3 sick days za rok, možné odměny, kulturní a sportovní akce pro zaměstnance,- zázemí velké a stabilní neziskové organizace,- prostor pro osobní rozvoj.

Případné dotazy zodpoví Mgr. Kateřina Filipová, koordinátorka Domova Simeon, tel : 777 765 849.Životopisy zasílejte mailem na : katerina.

filipova skp-centrum.czDo předmětu e-mailu piště : VŘ Domov SimeonŽivotopis je třeba doplnit o následující prohlášení : "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu nařízení EU 2016 / 679 (GDPR) souhlas k jejich zpracování po dobu VŘ."

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost