Skladový/á operátor/ka VZV
Geis Solutions CZ s.r.o.
Cheb, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Tchibo, Logistická 169 / 1, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou.

Nástup možný ihned. Pracovní úvazek 38,75 hod / týdně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba : ranní směna 6 : 00-14 : 00 h, odpolední směna 14 : 00-

22 : 00 h. Náplň práce : jednoduché manipulační činnosti, práce s ručním skenerem, vybírání sortimentu zboží ze skladu a jeho následné balení, obsluha vysokozdvižního vozíku.

Požadujeme : platný průkaz VZV či zkušenosti s řízením VZV. Nabízíme : stravenky, až 25 dní dovolené, motivační a bonusový program, věrnostní odměny.

Kontakt pro zájemce : telefonicky anebo e-mailem (následná osobní schůzka proběhne na adrese náborové kanceláře, Svobody 29, 350 02 Cheb -

provozní doba Po a St 12 : 00-16 : 00 h) !!!

Step 2
Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost