Operátor linky - obsluha strojů na výrobu a zpracování polystyrénu
Styrotrade, a.s.
Čakovičky, Czech Republic
před 1 hodinou
source : Hitprace
 • 97 vízum na základě strpení náplň práce : - obsluha počítačem řízených výrobních linek na výrobu a řezání polystyrénu - kontrola kvality výrobků- vyplňování podkladů z výrobynabízíme : - práci na moderních výrobních linkách - pracovní poměr na dobu neurčitou- plný pracovní úvazek ve 2 směnném provozu - nástupní plat od 130,- do 190,- Kč / hod.
 • plus další benefity - stravenkový paušál 75kč / směna, odměny za splněnou docházku- 25 dnů dovolené- možnost získat průkaz řidiče VZV - místo vhodné i pro absolventypožadujeme : - pečlivost při dodržování výrobních postupů - zkušenost s obsluhou VZV a obsluhou a údržbou výrobních linek je vítána- samostatnost a odpovědný přístup k práciŽivotopis posílejte na e-mail : katerina.
 • cajkova styrotrade.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost